contactcaption-1024x257

Kontakt

favicon-96x96

Poniżej znajdą Państwo informacje o wszystkich możliwych sposobach kontaktu z nami. Zapraszamy także do naszej restauracji na pyszne sushi. Dowozimy do: Bródno, Targówek oraz ulic takich jak: Głębocka, Kondratowicza, Modlińska, Łabiszyńska

 

Masz ochotę na pyszne sushi? Nie czekaj, ale odwiedź nas w Nozomi Sushi! W naszej restauracji czekają wyśmienite dania prosto z Azji – nie tylko wspaniałe sushi, ale również wiele innych specjałów przygotowywanych przez wyszkolonych i doświadczonych szefów kuchni. Poznaj smaki Azji razem z nami!

 

W Nozomi Sushi oferujemy również sushi z dowozem – jesteśmy dostępni między innymi w takich lokalizacjach jak Targówek, Bródno, Łabiszyńska, Kondratowicza, Modlińska. Zamówienie możesz złożyć przez internet lub telefonicznie w godzinach pracy naszej restauracji – zapewniamy szybki dowóz.

 

Niezależnie od tego, czy szukasz czegoś pysznego na obiad lub chcesz przekąsić coś w pracy, czy masz imprezę lub chcesz zamówić sushi na romantyczną kolację, w Nozomi Sushi jesteśmy zawsze do dyspozycji.

 

Nozomi Sushi – Sushi Łabiszyńska, Sushi Kondratowicza, Sushi Bródno, Sushi Modlińska, Sushi Targówek – zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej restauracji i zachęcamy do zamawiania sushi z dowozem!